چشم انداز

شرکت پارس نتسیس سامانه کیش همواره با هدف دستیابی به بروزترین تکنولوژی روز دنیا در حوزه فعالیت خود سعی دارد، با اتکا به زیر ساخت فنی و تخصصی و جایگاه عملیاتی خود با ایجاد پروژه‌های فنی و جامع سازمانی، سرویس‌های خدماتی و نوین را در راستای ایجاد رفاه اجتماعی و سودآوری هرچه بیشتر سازمان‌ها راه اندازی نماید.

مأموریت

این شرکت به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود با تکیه بر سرمایه انسانی هوشمند، پویا و متخصص خود، همچنین به پشتوانه شایستگی‌ها و موقعیت‌های کلیدی و با اتکا به شرکت‌های مادر خود، سعی دارد با ایجاد بسترهای نرم‌افزاری و با بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین با حداقل هزینه و نیروی اجرایی، بیشترین سودآوری و بازده را به دست آورد.
شرکت پارس نتسیس در انجام پروژه‌های خود، همکاری تنگاتنگ با شرکت‌های داخلی و خارجی به منظور دستیابی به دانش فنی و فناوری‌های نوین از یکطرف، و بهره‌گیری از ظرفیت‌‎های موجود شرکت‌هایی در حوزه‌کاری و در محدوده جغرافیایی، آنان را به عنوان یکی از اصول اساسی فعالیت خود دنبال می‌کند. نگرش مدیران در اداره شرکت همواره بر اساس استفاده از ابزارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و ایجاد زیرساخت های سیستمی جهت کنترل و مدیریت عملیات بوده و تکمیل و توسعه امکانات فنی، عملیاتی و سیستمی در شرکت به عنوان یک اصل همواره بصورت جدی دنبال می‎شود.
حضور استراتژیک در صحنه­ها و پروژه‏‎های مختلف جامع با هدف نیل به مقاصد اصلی و دراز مدت و چیدمان هوشمندانه زمینه‌های مرتبط در کنار هم، همانند تکه‌های یک پازل به منظور دستیابی به یک تصویر بزرگ و زیبا به عنوان استراتژی و هدف اصلی شرکت توسط تک تک اجزای شرکت دنبال می‌شود.
در یک نگاه جامع اهداف و استراتژی شرکت را در دو محور به شرح زیر می‌توان بیان کرد:

استراتژی عملیاتی

-اجرای پروژه در صنایع گوناگون
-حفظ و ادامه شاخص‌های کیفی شرکت در حوزه ارائه نرم‌افزار بصورت کاملا رقابتی
-بروز رسانی سیستم‌های ارائه شده با کمک شرکت مادر(نتسیس ترکیه) برای حضور مستمر در بازار رقابتی
-اجرای پروژه‌های خدماتی با هدف تامین منابع مالی برای پوشش هزینه‌های جاری و سرمایه گذاری‌های آتی
-طراحی و ایجاد فعالیت‌های جدید و مشارکت در پروژه‌های خاص در راستای اهداف اصلی و استراتژیک شرکت
-ارائه بسته‌های پیشنهادی سیستم‌های ERP  و سیستم‌های RF/ID برای افزایش قدرت رقابتی و راحتی مشتریان
-ارائه مرغوبترین محصولات خارجی در بازار داخلی در جهت حضور فعال و موثر در حوزه‌ها و محورهای فعالیت شرکت و استفاده از این امکان جهت توسعه زیرساخت‎های عملیاتی و خدماتی شرکت

استراتژی راهبردی

-تاکید بر استقلال مالی و سودآوری هر یک از صنایع کلان فعالیت
-ادامه پیشگامی در ارائه طرح‌ها و فعالیت‌های نوین و حفظ پویایی و چابکی در بدنه شرکت
-تاکید بر گسترش دفاتر نماینگی در تمامی شهر‌های کشور و پشتیبانی نمایندگان برای گسترش حضور در پروژه‌های کلان و عملیاتی
-حضور موثر در بخش قابل توجهی از چرخه‌های مالی، اقتصادی و ملی در کشور به خصوص در بازارهای نرم‌افزاری با حفظ استقلال ساختار تصمیم گیری و مدیریتی شرکت