شرکای تجاری و نمایندگان

شرکت نتسیس برای شرکت‌هایی در تمام ابعاد که در بخش‌های مختلف صنایع، تولیدی و بازرگانی فعالیت می‌کنند، راهکار‌های نرم‌افزاری متناسب با تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. شرکت نتسیس با استفاده از تجربه سال‌ها فعالیت خود، اتوماسیون پروسه‌ی عملکرد 35 هزار سازمان را در کشور‌های مختلف بطور کامل انجام داده است. این شرکت با تیم پروژه متخصص و تیم پشتیبانی که رضایت صد در صد مشتری را در اولویت قرارداده‌اند و تکنولوژی آینده را با محصولات امروز ادغام نموده با نگرشی مبتنی بر پیشبرد اهداف متفاوت مشتریان در راستای بازار رقابتی و با استفاده از محصولات مختلف نتسیس که با توجه به صنف و ابعاد هر شرکت براحتی می‌تواند با آن سازگاری پیدا کند، شمای موفقیت خود را هر روز ارتقا بخشیده است. نتسیس در خط سیر خویش در صنعت نرم‌افزار، با ارائه‌ی اولین‌ها در محصولات خود تفاوت خود را مشخص نموده است.
شرکت نتسیس در حال حاضر با دفاتر محلی خود در استانبول، ازمیر، آنکارا، مرکز اصلی برنامه نویسی در انستیتوی تکنولوژی پیشرفته ازمیر (Teknopark) و نزدیک به 400 شریک تجاری خدمات خود را ارائه می‌دهد.
همچنین نتسیس مراکزی را در کشورهای ایران، مصر، اکراین و آذریایجان با همکاری سازمان‌های محلی تاسیس نموده است.
نتسیس که پیشرو در بازار برنامه نویسی سازمانی می‌باشد، در طی 21 سالی که از زمان تاسیس خود تا به امروز پشت سر گذاشته است، گستره‌ی فعالیت خود را از ازمیر ترکیه به بازار بین‌المللی افزایش داده در خاورمیانه و اروپا یکی از اولین اسامی می‌باشد که با لفظ ERP پیوند خورده است.
همچنین نتسیس در June سال  2012  در کتاب “تحقیقاتی بر سیستم‌های ERP ارائه شده در بازار”، از طرف مدیریت بهره وری وزارت علوم و صنایع و تحقیقات ترکیه، بعنوان نرم‌افزاری که در بازار بیشترین میزان ترجیح از جانب مشتری را دارا بوده، در مقام اول قرار گرفته است.
از ديگر موفقيت‌های شرکت می‌توان به دريافت گواهينامه کيفيت ISO9001 ، جايزه Business Software of the year  از شرکت Microsoft  و جايزه  The Best Database Conversion از شرکت Oracle گرديده است.

وب سایت :  www.netsis.com.tr