درباره ما

شرکت پارس نتسيس سامانه کيش، زیرمجموعه گروه شرکت‌های هلدینگ انیاک، در سال 1384 توسط شرکت نتسیس ترکیه به عنوان شعبه نتسیس در ایران، در جزيره کيش تاسیس گردید. این شرکت تاکنون توانسته است با اتکا به زیرساخت فنی و تخصصی و جایگاه عملیاتی خود با ایجاد پروژه‌های فنی و جامع سازمانی، سرویس‌های خدماتی و نوین را راه‌اندازی نماید لذا در سه حوزه زیر به صورت گسترده فعال است:

الف)فروش، استقرار و آموزش و پشتیبانی نرم ‌افزار ERP

شرکت پارس نت سیس با همکاری متخصصان ترکیه‌ای، به استقرار و پشتیبانی خدمات ERPدر صنایع مختلف پرداخته است. ERP ارائه شده توسط شرکت پارس نت سیس به  برقراری جریان اطلاعات بین تمامی بخش‌های سازمان: از جمله مالی، حسابداری، منابع انسانی، زنجیره عرضه و مدیریت مشتریان کمک می‌کند. از خدمات شرکت پارس نت سیس در این حوزه می‌توان به ارائه‌‌ی راهکارهای نرم‌افزاری ERP برای سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی و حتی کسب وکارهای کوچک و سایر خدمات نظیر آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری اشاره کرد.

ب) زیرساخت گردشگری GDS

شرکت پارس نت سیس در طول خدمت رسانی به مشتریان خود، به ارائه سامانه زیرساخت گردشگری پرداخت تا نیازهای سرویس گیرندگان به کانال اتصالی سرویس‌های پرواز، هتل، تور، کرایه خودرو ، اقامتگاه، قطار، اتوبوس و … تنها در قالب یک پکیج اتصالی (GDS) رفع گردد. شرکت پارس نت سیس  محوریت فعالیت خدمات GDS را به  ارائه سرویس‌های زیرساختی به آژانس‌ها، هتلها، وبسایت‌های فروش محصولات گردشگری ( OTA)، گارانتی کنندگان هتل، چارتر کنندگان و سایر فعالین این حوزه قرار داده است. مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز و هر آنچه که مورد انتظار فعالان این حوزه میباشد، در اختیار میباشد.
پارس نت سیس علاوه بر ارائه خدمات گردشگری به صورت وایت لیبل  XML، به مشتریانی که متقاضی ارائه خدمات به صورت B2C هستند، خدمات یاد شده  را به صورت اپلیکیشن موبایلی ارائه می‌دهد.

ج) ارائه زیرساخت فروش آنلاین بیمه

شرکت پارس نت سیس، با ارائه زیر ساخت برای ایجاد کسب و کار آنلاین بیمه برای فعالان  و علاقه مندان، این امکان را فراهم آورده است که با سرمایه گذاری مقرون به صرفه، کسب و کار اینترنتی مستقل و درآمدزای بیمه خود را راه اندازی نمایند. پارس نت سیس با طراحی سایت بیمه‌ای مطلوب کاربر، ارائه خدمات فروش و صدور آنلاین انواع رشته‌های بیمه‌ای و همچنین ارائه مشاوران رایگان کارشناسان مجرب بیمه‌ای و مدیریت تمدید بیمه‌نامه‌ها سعی دارد بسته کاملی از خدمات را برای متقاضیان این حوزه فراهم سازد.
این شرکت به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود با تکیه بر سرمایه انسانی هوشمند، پویا و متخصص خود، همچنین به پشتوانه شایستگی‌ها و موقعیت‌های کلیدی و با اتکا به شرکت‌های مادر خود، سعی دارد با ایجاد بسترهای نرم‌افزاری و با بهره گیری از فن‌آوری‌های نوین با حداقل هزینه و نیروی اجرایی، بیشترین سودآوری و بازده را بدست آورد.