شرکت نتسیس تاسیس سال 1991، برای شرکتهایی در تمام ابعاد که در بخشهای مختلف صنایع ، تولیدی و بازرگانی فعالیت می کنند، راهکارهای نرم افزاری متناسب با تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای بین المللی ارائه می دهد. نتسیس با استفاده از تجربه سالها فعالیت خود، اتوماسیون پروسه ی عملکرد 35هزار سازمان را در کشورهای مختلف بطور کامل انجام داده است.نتسیس با تیم پروژه متخصص و تیم پشتیبانی که رضایت صد در صد مشتری را در اولویت قرارداده اند و تکنولوژی آینده را با محصولات امروز ادغام نموده با نگرشی مبتنی بر پیشبرد اهداف متفاوت مشتریان در راستای بازار رقابتی ، و با استفاده از محصولات مختلف نتسیس که با توجه به صنف و ابعاد هر شرکت براحتی می تواند با آن سازگاری پیدا کند، شمای موفقیت خود را هر روز ارتقا بخشیده است. نتسیس در خط سیر خویش در صنعت نرم افزار، با ارائه ی اولین ها در محصولات خود تفاوت خود را مشخص نموده است.

شرکت نتسیس در حال حاضر با دفاتر محلی خود در استانبول، ازمیر، آنکارا ، مرکز اصلی برنامه نویسی در انستیتوی تکنولوژی پیشرفته ازمیر (Teknopark) و نزدیک به 400 شریک تجاری خدمات خود را ارائه می دهد.

همچنین نتسیس مراکزی را در کشورهای ایران،مصر،اکراین و آذریایجان با همکاری سازمان های محلی تاسیس نموده است.

نتسیس که پیشرو در بازار برنامه نویسی سازمانی می باشد، در طی 21 سالی که از زمان تاسیس خود تا به امروز پشت سر گذاشته است، گستره ی فعالیت خود را از ازمیر ترکیه به بازار بین المللی افزایش داده در خاورمیانه و اروپا یکی از اولین اسامی می باشد که با لفظ ERP پیوند خورده است.

همچنین نتسیس در June سال   2012  در کتاب "تحقیقاتی بر سیستم های ERP ارائه شده در بازار"، از طرف مدیریت بهره وری وزارت علوم و صنایع و تحقیقات ترکیه، بعنوان نرم افزاری که در بازار بیشترین میزان ترجیح از جانب مشتری را دارا بوده، در مقام اول قرار گرفته است.

از ديگرموفقيت هاي شرکت مي توان به دريافت گواهينامه کيفيت ISO9001 ، جايزه Business Software of the year  از شرکت Microsoft  و جايزه  The Best Database Conversion از شرکتOracle   گرديده است.

وب سایت :  www.netsis.com.tr 

 

 

 

 


دریافت بروشور