نرم افزاری ERP

معرفی محصول نرم افزاری ERP

 

ERP، به راه‌حل و سیستم نرم‌افزاری معین در قالب بسته تجاری برای یکپارچه سازی تمام فعالیت‌های واحد های مختلف سازمان اطلاق می ‌گردد . ERP  به برقراری جریان اطلاعات بین تمامی بخش‌ های سازمان : از جمله مالی ، حسابداری ، منابع انسانی ، زنجیره عرضه و مدیریت مشتریان کمک می‌ کند. جهت کسب اطلاعات درباره محصولات ERP  ارائه شده توسط شرکت پارس نت سیس، کلیک نمایید.

معرفی محصول

«شِتاک» یا «شبکه تبادل امتیازی کشور»، شبکه و زیرساختی است که توسط شرکت ” تجارت الکترونیک امیدآفرین ایرانیان ” زیرمجموعه هلدینگ انیاک با پشتوانه دو دهه ارائه‌ فناوری و خدمات مهندسی مدرن و نوین در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی خلق شده است. از طریق شِتاک پذیرندگان می‌توانند محلی برای خرج‌کرد امتیازات کسب شده‌ی اعضای باشگاه‌های مشتریان دیگر پذیرندگان عضو شِتاک باشند.

کسب و کارهای عضو شِتاک می توانند از پتانسیل خرید تمام مشتریان این شبکه بهره مند شوند و رشد تصاعدی اعضای شِتاک، در نهایت منجر به شکل گیری شبکه ای از مشتریان می شود که امکان خرید از همه کسب وکارهای عضو شِتاک را دارند و این به معنی فروش بیشتر و سود بالاتر می باشد. در واقع عمل وفادارسازی به صورت شبکه‌ای و با مشارکت کل کسب و کارهای عضو شِتاک اتفاق می افتد و قطعا تمام اعضای شِتاک از این هم افزایی منتفع خواهند شد.

البته شرکت تجارت الکترونیک امیدآفرین فردا با ایجاد اتاق تبادل امتیاز (Clearing House)  به کمک تیم متخصص  برنامه‌نویسی خود اقدام به کلرینگ امتیاز می کند که با استقبال مشتریان متعدد خود روبه رو شده است. به عنوان مثال ، دو شرکت ” الف” و “ب” دارای باشگاه مشتریان مخصوص به خود هستند که با استفاده از امتیاز های اتاق تبادل امتیاز، میزان مشخصی از امتیاز شرکت ” الف ” معادل امتیاز باشگاه مشتریان ” ب” است. به عنوان مثال با 50 امتیاز از  باشگاه مشتریان شرکت الف می توان در شرکت ب ، 30 امتیاز معادل آن را خرج کرد.

 شِتاک با ایجاد شبکه وسیعی از باشگاه مشتریان، به پذیرندگانی که به دنبال فروش بیشتر هستند و نمی‌خواهند از چرخه رقابت حذف شوند، این امکان را می دهد که با دسترسی به طیف وسیعی از مشتریان، به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی و ارسال پیام با رویکرد ارائه تخفیف به کل شبکه شِتاک بپردازند و اعضای آن را برای خرید به سوی کسب وکار خود تشویق و ترغیب نمایند.

شتاک
امتیازات شبکه شتاب

امکانات باشگاه مشتریان شِتاک

1

اپلیکیشن موبایل

2

امکان سطح بندی مشتریان (برنز-نقره ای – طلایی)

3

پرتال مدیریتی سیستم شِتاک

4

دستگاه پوز (POS)

5

ارسال پیامک واریز و برداشت امتیاز باشگاهی

6

کارت هدیه

7

پرتال کاربری سیستم شِتاک